Płatności mobilne

Strefa Płatnego Parkowania w Nysie – płatności telefonem komórkowym

City Parking Group S.A., operator strefy płatnego parkowania w Nysie informuje, iż od dnia 1 czerwca 2019 roku nie będzie możliwości uiszczania opłaty za postój pojazdów w SPP za pomocą płatności mobilnej świadczonej przez firmę mPay.
Zakończenie współpracy z mPay w zakresie obsługi strefy nie wpływa na inne funkcjonalności, które oferuje operator.
Wszelkich informacji w zakresie funkcjonowania systemu mPay, wpłaty i wycofania środków udziela:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
e-mail: bok@mpay.com.pl
infolinia czynna: pn. – pt. w godz. 8:00 – 18:00
tel: +48 34 390 55 57
oraz dostępne są na stronie https://www.mpay.pl

Nie ulega zmianie możliwość korzystania z operatorów SkyCash/mobiParking i City Park App.

 

W Nysie firma City Parking Group S.A. wprowadza 2 operatorów płatności mobilnych:

cpa Pierwszy z nich to CityParkApp

Prosta aplikacja na smartfon, pozwalająca na płatność za parking w kilkunastu miastach w Polsce. http://www.cityparkapp.pl

Drugi to Mobi parking

Wszystkie czynności związane z regulowaniem należności można wykonać w ciągu kilku sekund, bez wychodzenia z samochodu. System eliminuje też takie utrapienia kierowców, jak konieczność odliczania drobnych, szukania parkomatu, czy wracania do pojazdu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy.
Nie trzeba też udawać się do parkomatu i samochodu, kiedy chcemy przedłużyć parkowanie. W każdej chwili można to zrobić z poziomu komórki.. (http://www.mobiparking.pl/)

mpay Trzeci to Mpay

Aplikacja dzięki której możesz zakupić elektroniczny bilet komunikacji miejskiej, zdalnie opłacić postój na parkingu, zapłacić rachunki skanując kod kreskowy, kupić bilet na mecz i płacić za zakupy w internecie.
Płatności dokonuje się bezpośrednio w aplikacji mPay. Można wybrać trzy źródła płatności: przedpłacona portmonetka w aplikacji, podpiętą kartą płatniczą lub kartą w elektronicznym portfelu kart MasterPass. http://www.mpay.pl/