Płatności mobilne

Strefa Płatnego Parkowania w Nysie – płatności telefonem komórkowym

W Nysie firma City Parking Group S.A. wprowadza 2 operatorów płatności mobilnych:

cpa Pierwszy z nich to CityParkApp

Prosta aplikacja na smartfon, pozwalająca na płatność za parking w kilkunastu miastach w Polsce. http://www.cityparkapp.pl

Drugi to Mobi parking

Wszystkie czynności związane z regulowaniem należności można wykonać w ciągu kilku sekund, bez wychodzenia z samochodu. System eliminuje też takie utrapienia kierowców, jak konieczność odliczania drobnych, szukania parkomatu, czy wracania do pojazdu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy.
Nie trzeba też udawać się do parkomatu i samochodu, kiedy chcemy przedłużyć parkowanie. W każdej chwili można to zrobić z poziomu komórki.. (http://www.mobiparking.pl/)

mpay Trzeci to Mpay

Aplikacja dzięki której możesz zakupić elektroniczny bilet komunikacji miejskiej, zdalnie opłacić postój na parkingu, zapłacić rachunki skanując kod kreskowy, kupić bilet na mecz i płacić za zakupy w internecie.
Płatności dokonuje się bezpośrednio w aplikacji mPay. Można wybrać trzy źródła płatności: przedpłacona portmonetka w aplikacji, podpiętą kartą płatniczą lub kartą w elektronicznym portfelu kart MasterPass. http://www.mpay.pl/